czwartek, 14 marca 2013

Rolety w nowoczesnym stylu

Witacie, dziś przedstawiam Wam wnętrze nowoczesne ale niezwykle rodzinne. Dlaczego? Projektanci dostali nie lada wyzwanie, gdyż mieli skupić życie rodzinne w kuchni, połączyć jadalnie, salon wraz z kuchnią. Jest to sztuka, gdyż zazwyczaj kuchnia to sterta garnków, sztućców, sprzętów AGD , które skutecznie rozbijają atmosferę spokoju, ciepła i radości. W prezentowanej kuchni rozwiązaniem, są białe szafki bez uchwytów, dużżżża wyspa na środku kuchni gdzie przyuważmy mamy pod blatem umiejscowione w sprytny sposób szafki. Lodówkę, piekarniki skryte mamy w ścianie, wbudowane w ścianę.

Zwróćcie uwagę na osłony, a dokładniej rolety w oknach. Idealnie dobrane, nowoczesne, z materiałów i kolorów dopełniających cały pomysł projektanta na wnętrze kuchni. Spokojnie możecie się wzorować...
fot.http://www.cotemaison.fr/cuisine/une-cuisine-ilot-belle-et-lumineuse_17930.html

1 komentarz:

  1. To coś dla mnie, będę miała podobne wnętrze, też takie nowoczesne, ale mam problem z osłonami. Nie umiem wybrać, czy lepiej pójść w ciemne kolory czy jasne i czy bardziej żaluzje czy rolety. Żaluzje będą się błyszczeć ładnie, za to rolety tak jak na zdjęciu ładnie się komponują. Tylko rolety jak podniesiemy do góry to niestety wszytko widać :( Żaluzjami możemy zarządzać , rolety albo podnosimy w górę albo w dół. Mamy jeszcze plisy, ale moim przypadku odpadają. Czekam na więcej przykładów :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...